Cart:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

67 44 550

Meist

VAK Rehvid on VAK Service all rehvide jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakub Eestis parima hinnaklassiga laia rehvivalikut. Tänu VAK Service spetsialistidele, kes on tegelenud autoremondiga alates aastast 1994, on meie juures võimalik teostada sõiduauto hooldust, veermiku kontrolli ja remonti.
Meil on väga suure valikuga rehvilaod ja mis kõige tähtsam – rehvid on kliendi jaoks igal ajahetkel olemas!
Pakume tuntud kaubamärke:
  • Continental – Saksa kõrgkvaliteet, mis laieneb ka alambrändidele Point-S, General Tire, Uniroyal.
  • Hankook – Euroopas ja maailma tehnoloogiakantsis Lõuna-Koreas toodetud rehvid, mille tehnoloogiliselt kiire areng on tõstnud Hankooki paari aastaga keskklassist üheks maailma tipptegijaks (selle tõestuseks on mitmed testivõidud nii suve- kui talverehvidega). Ka alambränd Aurora on end talvel tublisti tõestanud.
  • Bridgestone – maailma suurim rehvitootja, kelle tugibrändid Dayton ja Saetta kuuluvad Euroopa soodsaimasse hinnaklassi.
  • Goodyear – turunduslikult Eestis läbi aegade hästi esindatud ja müüdud rehv garanteeritud kvaliteediga.
  • Nexen – Lõuna-Korea uus tulija, kelle tehnoloogia viib kaubamärgi iga aastaga ühe enam tipptootjate kandadele, säilitades mõõduka hinnataseme.
  • Federal ja Nankang – Taiwanis arendatud ja Taiwanis/Hiinas toodetud hea kvaliteediga soodne rehv.
  • Hifly – Hiina odavrehvidest parima hinna ja kvaliteedi suhte pakkuja.
Lisaks nimetatud rehvidele on meilt võimalik soetada ka kõikide teiste tuntud kaubamärkide rehve.
Meie töökoja kogenud rehvitehnikud pakuvad rehvide paigaldust, montaaži ja balansseerimist, rehvitöid ja nõustamist. Klientide lemmikteenuseks rehvide vahetuse kõrval on saanud ka rehvihotell – lihtne ja mugav moodus rehvide hooajaliseks hoiustamiseks..
Oleme alati olemas, et kliente nõustada ja aidata parimat valikut teha. Kui Teie poole soovitud rehvimarki või -mõõtu pole meie veebilehel väljas, siis andke meile palun sellest teada ja leiame Teile alati parima võimaliku lahenduse.
Me müüme rehve nii jaeostjatele, ettevõtete autoparkidele, riigiasutustele, autokeskustele kui ka edasimüüjatele üle terve Eesti.
Meie esinduskauplus asub Tähetorni 21G Tallinnas, kus saate rehvide valikuga kohapeal tutvuda.
VAK Rehvid on alates 2013. aastast Eesti turul tegutsev remondi/rehvikeskus, kes täidab oma lubadused.
vakrehvid.ee veebilehel asuvad materjalid, tekstid, pildid ja bännerid on kaitstud autoriõigusega. Käesoleva kodulehe sisu kopeerimine, levitamine, avaldamine, muutmine või kolmandatele isikutele kättesaadavaks tegemine ilma veebilehe omaniku loata on rangelt keelatud. Copyright © VAK Rehvid