Cart:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

67 44 550

Teenused

Hooldus ja õlivahetus
Teostame teie autole korralise hoolduse vastavalt tehase ettenähtud hooldusplaanile. Peale auto garantiiaja lõppu ei ole teil kohustust käia oma sõidukiga margiesinduse hoolduses. Küsige meilt hinnapakkumist! Nõuetekohaselt tehtud hoolduse kinnituseks lööme auto hooldusraamatusse VAK Service templi.
Sõltuvalt auto margist ja läbisõidust võib hooldus sisaldada järgmisi töid:
 1. Sõiduki üldise seisukorra kontroll
 2. Mootori õlivahetus, hooldusvälba nullimine
 3. Filtrite vahetus
 4. Hammasrihmade, veepumpade ja pingutusrullide vahetus
 5. Lamerihmade, kiilrihmade kontroll ja vahetus
 6. Süüte-, eelsüüteküünalde kontroll ja vahetus
 7. Klaasipuhasti harjade vahetus
 8. Akude kontroll ja vahetus
 9. Jahutusvedeliku kontroll ja vahetus, lekete likvideerimine
 10. Pidurivedeliku kontroll ja vahetus, lekete likvideerimine

Veermiku kontroll ja remont
 1. Pidurite kontroll ja remont, klotside ja ketaste vahetus
 2. Sildade kontroll, reguleerimine ja remont
 3. Amortisaatorite, vedrude kontroll ja vahetus
 4. Rattalaagrite vahetus
 5. Andurite, täiturseadmete vahetus
 6. Veermiku kuluosade vahetus (puksid, õõtshoovad, kuulliigendid)
 7. Veermiku määrimine
 8. Jõuülekannete õli vahetus (diferentsiaalid, manuaalkäigukastid)
 9. Veovõllide, kardaanide remont ja vahetus
Sõiduautode rehvitööd
Meie pidevalt muutuvates ilmastikuoludes on rehvivahetus nii kohustuslik kui ka vajalik protseduur. Rehvimuster hakkab aja jooksul kuluma ning igal autoomanikul on väga oluline mitte mööda lasta hetke, mil see jõuab kriitilise piirini ning rehv ei suuda enam tagada nõuetekohast turvalisust.
Rehvide seisukorda tuleb pidevalt jälgida: et rõhk rehvides oleks piisav ja et rehvid ei kuluks ebaühtlaselt ning probleemide ilmnemisel need kohe kõrvaldada või pöörduda spetsialisti poole.
VAK Rehvid oskab hinnata rehvide tähtsust Teie ohutuse tagamisel – Meie rehvikeskuses töötavad kogenud rehvitehnikud, kes aitavad Teil välja selgitada probleemide põhjused ja need kõrvaldada.
Veoautode rehvitööd
Rahvusvahelises transpordis moodustavad rehvid auto üldkuludest umbes 3-5%. Tuleks hoolega arvestada, kas odavama rehvi ostmine vedajale kokkuvõttes hoopis kallimaks ei lähe. Kui arvestada läbisõitu kilomeetri kohta, siis enamasti odavama klassi rehvidega just nii lähebki...
Naaberriikide mõjul suureneb ka meil pidevalt autode osakaal, kes kasutavad talvel spetsiaalseid talve- ja suvel suverehve.
Rehvid on erinevate kummisegudega ja sellest sõltub veoki pidamine ning läbisõit. Rehvide seisukord annab esimesena märku veoki/haagise veermiku seisukorrast. Vale kulumine ei ole enamasti rehvide süü, vaid kõige nõrgema osana veermikust avalduvad tulemid rehvidel esimestena.
Rehvihotell
Pakume rehvide/rataste hooajalist hoiustamist!
vakrehvid.ee veebilehel asuvad materjalid, tekstid, pildid ja bännerid on kaitstud autoriõigusega. Käesoleva kodulehe sisu kopeerimine, levitamine, avaldamine, muutmine või kolmandatele isikutele kättesaadavaks tegemine ilma veebilehe omaniku loata on rangelt keelatud. Copyright © VAK Rehvid